De veilingitems

Voor de dodelijke spierziekte ALS bestaat nog geen medicijn. Voor onderzoek is geld nodig, veel geld. Samen met Garmin en Tacx lanceren we een veiling voor de strijd tegen ALS. Wil jij een van onderstaande unieke items bemachtigen, doe een bod! Bieden kan van zondag 8 t/m 22 november. De opbrengst van de veiling komt volledig ten goede aan het werk van Stichting ALS Nederland.

Je krijgt automatisch bericht wanneer je het winnende bod hebt gedaan en ontvangt dan instructies voor de betaling.

Wil je (terug) naar de website van de Toer voor ALS, klik dan hier.

Schaatsclinic 2 personen Team Jumbo Visma

Winnend bod: €400,-
Gesigneerde koptelefoon Armin van Buuren

Winnend bod: €150,-
Women’s Health #iksportthuis-box

Winnend bod: €125,-
BALR. tas en T-shirt gesigneerd door Demy de Zeeuw

Een unieke tas en T-shirt van BALR. Gesigneerd door profvoetballer Demy de Zeeuw.
Gesigneerd WK teamshirt, mok en modelauto door Tom Coronel

Winnend bod: €145,-
Gesigneerde teambidon Team Jumbo Visma

De officiële teambidon van Team Jumbo-Visma. Gesigneerd door Primož Roglič!
Winnend bod: €35,-
Officieel wielertenue Nederlandse selectie wielrennen

Winnend bod: €350,-
PUMA LODCell Method outfit voor heren

Een PUMA LODCell Method outfit voor heren. De maat wordt met de winnaar afgestemd.
Gesigneerd wielershirt Team Jumbo Visma

Winnend bod: €200,-
Boek 'De Finale Strijd' gesigneerd door Vincent de Vries

Oud prof-voetballer Fernando Ricksen over zijn leven met de ziekte ALS.
Winnend bod: €35,-
Gesigneerd schaatspak Team IKO

Winnend bod: €95,-
Kids schaatsclinic Team IKO voor 2 personen (1/3)

Winnend bod: €100,-
Kids schaatsclinic Team IKO voor 2 personen (2/3)

Kids schaatsclinic Team IKO voor 2 personen (3/3)

Winnend bod: €80,-
Bucketlist Reizen (1/5)

Bucketlist Reizen (1/5)

Winnend bod: €30,-
Bucketlist Reizen (2/5)

Bucketlist Reizen (2/5)

Bucketlist Reizen (3/5)

Bucketlist Reizen (3/5)

Bucketlist Reizen (4/5)

Bucketlist Reizen (4/5)

Bucketlist Reizen (5/5)

Bucketlist Reizen (5/5)

Winnend bod: €25,-
Bucketlist Stedentrips (1/5)

Bucketlist Stedentrips (1/5)

Winnend bod: €35,-
Bucketlist Stedentrips (2/5)

Bucketlist Stedentrips (2/5)

Bucketlist Stedentrips (3/5)

Bucketlist Stedentrips (3/5)

Winnend bod: €25,-
Bucketlist Stedentrips (4/5)

Bucketlist Stedentrips (4/5)

Bucketlist Stedentrips (5/5)

Bucketlist Stedentrips (5/5)

Winnend bod: €25,-